444 0 333 Alo Garanti Müşteri Hizmetleri ve Telefon Bankacılığı

Garanti bankasının bankacılık hizmetlerinden şubeye gitmeden sıra beklemeden oturduğunuz yerden 444 0 333 alo garanti telefon bankacılığı ile işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
444 0 333 Alo Garanti Müşteri Hizmetleri ve Telefon Bankacılığı

Alo garanti hizmetini müşterisi olan herkese sunuyor. Alo garanti diğer telefon bankacılığı hizmetlerinden farklı olarak sesle yönlendirme sistemi sunuyor. Bu sesle yönlendirme hizmetinde tuşlama yapmadan sadece konuşarak istediğiniz bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Alo garanti telefon bankacılığı özellikleri

Basitçe self servis ile hesap bakiyenizi öğrenebilir, kredi kartı borcunuzu sorabilir, dönem içi işlemleri sorgulayabilir, kredi kartı ekstre kesim tarihinizi değiştirebilirsiniz.

Paracard ya da kredi kartınız ile 444 0 333 Alo garanti telefon bankacılığı numarasını arayarak karşınıza yönlendirici sekreter çıktığında Şifre Al diyerek telefon bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra Alo Garanti'yi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Telefon bankacılığında mesai saati ya da iş günü şartı olmaksınız yılın 365 günü 24 saat boyunca alo garantiyi arayabilirsiniz.

Alo Garanti Görüntülü çağrı merkezi hizmetinden kimler faydalanabiliyor?

Garanti bankasından yapılan yazılı açıklamada

Türk Telekom videofon kullanıcılarının 444 0 333 Alo Garantiyi aradıklarında görüntülü hizmet alabilecekleri görüntülü çağrı merkezine ilişkin tanıtımın, geçen hafta CeBIT Bilişim Fuarında yapıldığı kaydedildi.
Garanti Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, önümüzdeki dönemlerde farklı alanlarda kullanılması düşünülen görüntülü iletişim teknolojisinin, banka müşterileri tarafından özellikle on-line danışmanlık ve bilgi servislerinde etkin olarak tercih edileceğini, pilot olarak başlayan hizmetin kısa bir süre sonra pek çok servisle entegre olarak çalışacağını belirtti.

Ancak bu hizmet sadece hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında veriliyor.

Alo garanti görüntülü arama nasıl yapılıyor?

Alo garantide görüntülü arama yapmak için şu yolları izlemeniz gerekiyor.

  • Yatırım işlemleri için 444 0 331 numarasını
  • Garanti Mortgage işlemleri için ise 444 EVIM yani 444 3846

numaralarını aramanız gerekiyor.

Alo Garanti de hangi işlemi yapamam?

Tabii ki doğal olarak para çekme işlemi yapamıyorsunuz. Ancak bunu da cebe para gönder gibi kolaylıkla atmden para çekme işlemini kartsız da yapabiliyorsunuz.

Alo Garanti ödülleri

444 0 333 Alo Garanti telefon bankacılığı 2004, 2006, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında Türkiye ve Avrupada En İyi Çağrı Merkezi kategorisinde altın madalya kazanarak hizmet kalitesini de kanıtlamış oldu.

Alo Garanti Telefon Bankacılığı Ayrıcalıkları

Banka müşterilerine özel olarak telefon bankacılığı üzerinden sunduğu mevduat faiz oranlarını şubeye gittiğinizde kullanamıyorsunuz. Şubede size daha düşük faiz oranı sunuluyor. Bu da şube çalışanını meşgul edip bankaya daha fazla iş yükü oluşturduğunuzdan dolayı ortaya çıkan bankacılık politikası.

Eğer bankaların vadeli mevduatınıza verdiği faiz oranlarını karşılaştırmak ve kazancınızı görmek istiyorsanız mevduat faizi hesaplama sayfamızda hesaplama yapabilirsiniz.